Danışmanlık

MİMARİ DANIŞMANLIK


Marjinal Mimarlık; her türlü projenin proje yönetimini, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere detaylı bir şekilde sunarak hizmet vermektedir. Özetle, hizmetimiz kapsamı, yapıların, proje ve teknik şartnamelere uygun, yapılan işin gerek ve niteliklerine uygun olarak üretilmesini sağlamaktır.

Mimari Danışmanlık, günümüz rekabet ortamında kurumların, şirketlerin uygulamaları gereken temel kıstaslardan birisidir. Esas olarak inşa edilecek veya yenilenecek bir yapının işverenin istekleri doğrultusunda mimarlar tarafından hazırlanması anlamına gelen Mimari Danışmanlık, çok yönlü bir iştir. Firmamız yılların bilgi birikimi ve altyapısıyla tasarım, teknik çizim, resim işlerini tamamen işverenini talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamaktadır. Müşterilerimizin istekleri ve talepleri mimarlarımızın bilgi birikimiyle birleşmekte, en yüksek verim alınabilecek konseptler ortaya çıkarılmaktadır.

Büro tescil belgesine sahip olan mimarlarımız işletmelerin, şirketlerin çalışma alanlarına ve konseptlerine göre en iyi tasarımları hazırlamaktadırlar. Gerek klasik gerekse modern konseptler tamamen kişiselleştirilmiş olarak hazırlanıp tercihe sunulmaktadır.